مهندس محمودی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران: به واسطه این انقلاب، دنیا فهمیده است چه معارف نابی در دین اسلام است

مهندس محمودی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران:

به واسطه این انقلاب، دنیا فهمیده است چه معارف نابی در دین مبین اسلام است

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران در مراسم جشن عید ولایت و امامت در نمازخانه شرکت با بیان این مطلب که رهنمودها و کلمات ائمه اطهار(ع) نظیر ندارد، ابراز داشت: به واسطه انقلاب اسلامی ایران، دنیا فهمیده است که چه معارف نابی در دین مبین اسلام است.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران، مهندس محمودی افزود: معارف ناب اسلام در هیچ جای دنیا وجود ندارد و به واسطه هدایتگری ائمه اطهار(ع) و شعائر اسلامی و شناخت مردم دنیا از اسلام و ظهور انقلاب اسلامی و فرمایشات رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی) مردم دنیا از مکتب اسلام شناخت پیدا کرده و به همین واسطه در دنیا عزت پیدا کرده ایم.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران تبیین کرد: در روز عید غدیرخم پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) دست مولا علی(ع) را بالا برد و حضرت علی(ع) را ولی مردم قرار داد ولی نگذاشتند دین مبین اسلام به درستی شکل بگیرد و الحمدلله اکنون بعد از 1400 سال در ایران جمهوری اسلامی تشکیل شده است.

مهندس محمودی با اشاره به اینکه ما باید به خودمان افتخار کنیم که شیعه حضرت امیرالمومنین علی(ع) هستیم، تاکید کرد: هیچ دشمنی نمی تواند به کشور و مردم عزیزمان صدمه ای وارد کند چون دست خداوند بالای سرماست و و انشاءا… که همواره غدیری باشیم و بتوانیم غدیری بمانیم.

‹‹ به یاری خداوند متعال و به کمک شما همکاران عزیز شرکت در شرایط نسبتاً خوبی قرار دارد››

مهندس محمودی با تایید این بیان که با همکاری شما عزیزان و به یاری خداوند متعال در شرایط خوبی قرار داریم، تصریح کرد: پروژه های این شرکت کلید خورده و راه افتاده و انشاءا… به شرایط خیلی بهتر خواهیم رسید.

 ‹‹ انتخابات ریاست جمهوری نقطه عطف مملکت ماست››

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران، انتخابات ریاست جمهوری اسلامی را نقطه عطف این مملکت عنوان کرد و تاکید کرد: در وهله اول ما باید با حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات و در وهله دوم با انتخاب یک فرد اصلح برای ریاست جمهوری اسلامی ایران در سرنوشت کشور عزیزمان سهیم باشیم.

در پایان این مراسم با برگزاری مسابقه فرهنگی غدیر به صورت مکتوب،  به برندگان هدایایی به رسم یادبود اهدا شد و همچنین به همکاران سادات و همکارانی که اسامی آنان از نام‌های حضرت علی (ع) بود، هدایا  و لوح تقدیر اهدا شد.