مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران در  جریان بازدید از بیمارستان ۶۴ تختخوابی لنگرود: با نصب آخرین مرحله از تجهیزات بیمارستان شهید املاکی در مدار خدمت رسانی قرار میگیرد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران در جریان بازدید از بیمارستان ۶۴ تختخوابی لنگرود:
با نصب آخرین مرحله از تجهیزات بیمارستان شهید املاکی در مدارخدمت رسانی قرار می‌گیرد.

دکتر رستمی در تاریخ ۲۸بهمن ماه به همراه دکتر ابراهیمی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان و دیگر مدیران ستادی از بیمارستان لنگرود بازدید داشتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران، مدیرعامل شرکت به منظور بررسی نهایی روند نصب تجهیزات پزشکی باقیمانده با حضور در محل بیمارستان اظهار داشت: پیرو بازدید قبلی که در دی ماه انجام شد اندک موانع و پیش نیازهایی در نصب و راه اندازی تجهیزات پزشکی وجود داشت که به لطف خدا با پی گیری و تلاش ستودنی و شبانه روزی همکاران شرکت خانه سازی و بازرگانی تامین اجتماعی کلیه تجهیزات پزشکی نصب و در هفته جاری بیمارستان در مدار خدمت رسانی به بیمه شدگان عزیز تامین اجتماعی و مردم شریف شهرستان لنگرود قرار می‌گیرد.


لازم به ذکر است این بیمارستان در زمینی به مساحت 19717 مترمربع و زیربنایی بالغ بر 13000مترمربع در 3 طبقه دارای بخش های مختلف پزشکی اعم از دندانپزشکی، درمانگاه، آزمایشگاه ، ICU، CCU، NICU و بخشهای تخصصی زنان، اتاق‌های جراحی، بخش های بستری و… می باشد.