پیام تبریک هفته تامین اجتماعی

پیام تبریک هفته تامین اجتماعی

مهر 08th, 1398

پیام تبریک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران به مناسبت گرامیداشت هفته تامین اجتماعی

مفهوم «تامین اجتماعی» از سویی واجد ریشه های عمیق در آموزه های دینی و فرهنگ و تاریخ میهنی ماست و از سویی دیگر، متضمن تحقق بخش قابل توجهی از اهداف تاسیس جمهوری اسلامی ایران است که در قانون اساسی بر آنها تاکید شده است.گسترش حمایت های اجتماعی، کاهش فقر و فاصله طبقاتی، افزایش سطح رفاه شهروندان، ایجاد فرصت های شغلی، حفظ عزت نفس طبقات آسیب پذیر و توانمند سازی، نمادهای بارزی از استقرار و بسط عدالت اجتماعی هستند که مورد اهتمام ویژه سازمان تامین اجتماعی بوده و در راستای ایجاد آسایش و آرامش عمومی، کارکرد قابل توجهی دارند.

راهبردهای تامین اجتماعی به ویژه در عرصه ایجاد امنیت روانی، آرامش خاطر و به تصویرکشیدن آینده ای امید بخش با درون مایه ای از خداجویی و نوعدوستی و با دستاورد  ذیقیمتی چون افزایش همبستگی اجتماعی،  تضمین کننده زندگی توام با آسودگی خاطر و عبور از دغدغه های دست و پاگیری است که می تواند طی مسیر تکامل انسانی را به سنگلاخ و صعوبت روبرو سازد.

لازم می دانم هفته تامین اجتماعی را به خانواده بزرگ و پرافتخار تامین اجتماعی در تمامی سطوح، شادباش گویم. امیدوارم با کوشش بیش از پیش تلاش گران این عرصه حیاتی و امیدآفرین، شاهد شکوفایی روز افزون قابلیت ها و ظرفیت های ملی در ابعاد گوناگون باشیم.

محمدرضا محمدی

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران

خواندن 194 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید