انتصاب دکتر “محمدرضا محمدی” به عنوان مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران

انتصاب دکتر “محمدرضا محمدی” به عنوان مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران

مهر 15th, 1398

طی حکمی از سوی “محمد حسن زدا” سرپرست سازمان تامین اجتماعی ، دکتر “محمدرضا محمدی” به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران منصوب گردید.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران این حکم روز سه شنبه هفتم اسفند ماه طی مراسمی با حضور سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی، مدیر کل دفتر تلفیق برنامه و بودجه و امور شرکتها و تعداد دیگری از مدیران سازمان مذکور ابلاغ گردید. در این مراسم  دکتر “محمدرضا محمدی،”دکتر”محمود رضایی” و مهندس “فرشاد شاهوردی” نیز به عنوان اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران معرفی گردیدند.

بر اساس این گزارش، دکتر محمدی مدیرعامل جدید شرکت طی سخنانی، شفافیت در امور جاری و پاکدستی، انطباق اقدامات با موازین بنگاهداری، تعامل سازنده با بخش های تابعه سازمان تامین اجتماعی در جهت هم افزایی و رعایت الزامات مدیریت هلدینگ را از سیاست های کاری خود برشمردند.

گفتنی است مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران ، پیش از این به عنوان رییس هیات مدیره و مدیرعامل در شرکت عمران آب و خدمات منطقه آزاد کیش فعالیت داشتند.

شرکت خانه سازی ایران طی سال ها فعالیت در عرصه سازندگی توانسته است درحدود ۵ میلیون مترمربع از طرح های عمرانی ملی را در حوزه های تخصصی در غالب ۷۳۰ پروژه احداث نمایند.این طرح ها مشتمل بر ۱۱۹ بیمارستان ، ۱۴۰ پلی کلینیک و درمانگاه و بیش از ۴۷۰ پروژه اداری ، تجاری و مسکونی در سراسر ایران می باشد.

سال ها فعالیت مستمر تخصصی و مشارکت در امر سازندگی، شرکت خانه سازی ایران را به بزرگترین سازنده فضای درمانی و اداری در خاورمیانه تبدیل کرده است. این شرکت در حال حاضر با سرمایه انسانی توانمند ، مجرب و متخصص در امر فضاهای تخصصی منطبق با نیازهای سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور قادر به راهبری و نظارت طرح های عمرانی در چارچوب استانداردهای بین المللی است.

خواندن 317 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید