مهندس محمودی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران:

از مشکلات پلی خواهیم ساخت برای رسیدن به موفقیت و شرایط آرمانی

آئین تکریم رئیس سابق هیات مدیره و معارفه عضو جدید هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران با حضور مهندس محمودی مدیرعامل شرکت، اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران ستادی و مدیران عامل شرکت‌های تابعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران، مهندس محمودی در این جلسه با بیان همراهی و تعامل بسیار ارزنده  مهندس کرد، رئیس هیات مدیره شرکت، اظهار داشت:  بدون کمک و هم فکری هیات مدیره و مهندس کرد، نمی‌توانستیم اهداف شرکت را دنبال کنیم و خداوند را سپاس‌گزاریم که یک دوست و همراه مجرب به مجموعه شرکت اضافه می‌شود.

مهندس محمودی با اشاره به اینکه فقط با کار و تلاش مضاغف می توانیم بسیاری از کمبودها و مشکلات را حل کنیم، افزود: با امید به خداوند متعال با قدرت و توانمندی دو برابر تلاش کرده و با ایجاد و استفاده از فرصتها، از مشکلات پلی خواهیم ساخت برای رسیدن به موفقیت و شرایط آرمانی.

در ادامه جلسه مهندس کرد، رئیس سابق هیات مدیره با ارائه‌ یک گزارش خلاصه از عملکرد چهار ساله هیات مدیره، بیان داشت: تعداد 101 مناقصه طی این دوره چهار ساله  تبدیل به قرارداد شده است که الحمدلله به سبب سلامت مجموعه و وجود کارشناسان متخصص، یک مورد از این تعداد دچار مشکلات یا هرگونه سوء استفاده قرار نگرفته است.

در پایان جلسه مهندس‌کریمی، عضو جدید هیات مدیره با بیان این مطلب که انشاءالله به نحو احسن بتوانیم در کنار هم فعالیت سازنده داشته باشیم، تاکید کرد:  انتظار مردم و دستگاه‌های بالادستی از این مجموعه، ایجاد تحول در سیستم و تلاش بیشتر برای تحقق اهداف مورد نظر است.