راه اندازی پورتال اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران به مناسبت هفته تامین اجتماعی

راه اندازی پورتال اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران با طراحی جدید به مناسبت هفته تامین اجتماعی

در راستای اجرای وظایف محوله و اهتمام در تکمیل و بهره برداری از پروژه های تکلیفی سازمان تامین اجتماعی، طی دو ماه گذشته تمامی پروژه های نیمه تعطیل و متوقف شده شروع به فعالیت مجدد نمود تا در مناسبت های مقتضی مورد بهره برداری قرار گیرد.

از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری با تشکیل جلسات متعدد با کلیه ذینفعان و عوامل اجرایی اغلب پروژه‌ها و با پیشنهاد مدیرعامل شرکت و تایید مدیرعامل محترم سازمان تامین اجتماعی، کارگروهی در قالب قرارگاه پروژه‌های سازمان تامین اجتماعی متشکل از کلیه عوامل اجرایی، معاونین سازمان، شرکت مشاور و سایر عوامل مرتبط در این امر تشکیل و با شناسایی موانع و معضلات نسبت به اتخاذ تدابیر لازم و تصمیمات مدیریتی، فعالیت مجدد پروژه‌ها و کارگاه‌ها آغاز گردید.
این پروژه ‌ها شامل: افتتاح و بهره برداری طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد، بیمارستان 550 تختخوابی تامین اجتماعی فیاض بخش، بیمارستان 160 تختخوابی آبادان، پروژه مسکونی 1000 واحدی شمس تبریز و سایر پروژه‌های تکلیفی نیز با سرعت تمام در حال پیشرفت است.
به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم الحرام، ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش و هفته تامین اجتماعی از پورتال اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران با طراحی جدید با هدف انعکاس اخبار و پیشرفت پروژه های شاخص و در حال ساخت سازمان، اخبار، رویدادها و اقدامات انجام شده رونمایی می‌شود .
با توکل به خداوند متعال، امیدواریم بتوانیم در راستای تکمیل شدن تمامی پروژه ها و انجام وظایف محوله در اجرای منویات سازمان تامین اجتماعی موفق عمل نموده تا مورد رضایت خداوند منان و مردم شریف ایران قرار گیرد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی

شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران