نشست مشترک سرپرست شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران در بیمارستان تامین اجتماعی 550 تختخوابی فیاض بخش تهران

نشست مشترک سرپرست شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران در بیمارستان تامین اجتماعی 550 تختخوابی فیاض بخش تهران

روز سه‌شنبه ۷ آذرماه مهندس محمد حسین محمدخان طهرانی سرپرست شرکت سرمایه گذاری خانه‌سازی ایران در نشست مشترکی با حضور مدیران سازمان تامین اجتماعی و شرکت‌های تابعه در محل بیمارستان فیاض‌بخش تهران به بررسی مسائل و راهبردهای این پروژه پرداختند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خانه‌سازی ایران، در این جلسه که با حضور آقایان مهندس فرج زاده‌ها مدیرکل فنی ومهندسی سازمان تامین اجتماعی، دکتر ناقوسی مدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی، دکتر عدلی مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران و دیگر مدیران ستادی در خصوص بررسی پیشرفت فیزیکی مطابق با برنامه زمانبندی و بررسی برخی چالش ها و تحویل و راه اندازی بیمارستان برگزار شد، مقرر گردید در اسرع وقت کارهای باقیمانده از پروژه اعم از عملیات عمرانی، تجهیز و نیروی انسانی نهایی و تکمیل گردد.

 

بیمارستان ۵۵۰ تختخوابی فیاض‌بخش واقع در محله تهرانسر و با زیربنایی بالغ بر  ۶۶ هزار مترمربع در ۷ طبقه در حال احداث است. این بیمارستان با پیش‌بینی کلیه تجهیزات درمانی پیشرفته و به روز پزشکی یکی از بیمارستان‌های مجهز در سطح کشور و پایتخت است که مراحل توسعه‌ی آن توسط شرکت خانه‌سازی ایران در مرحله پایانی قرار دارد.