آغاز عملیات تکمیلی برج شمس تبریز

آغاز عملیات تکمیلی برج شمس تبریز

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران در جلسه‌ای مشترک با حضور شهردار تبریز از هماهنگی و همکاری‌های لازم توسط دستگاه‌های اجرایی برای آغاز عملیات اجرایی و تکمیل پروژه شمس تبریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران، مهدی رستمی در نشستی که با حضور شهردار تبریز، معاون شهرسازی شهرداری و شهردار منطقه 2 تبریز برگزار شد موانع و مشکلاتی که منجر به توقف پروژه شد را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

در این نشست ضمن تاکید بر سرعت بخشیدن صدور مجوزهای حفاری و نصب انشعابات پروژه مقرر شد تا نسبت به تسریع این مهم پیگیری های لازم توسط شهرداری تبریز و شرکت سرمایه گذاری   خانه سازی ایران از دستگاه های ذیربط به صورت جدی صورت گیرد.

همچنین به جهت هماهنگی و پیگیری مستمر و روزانه، شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران و شهرداری تبریز کارگروهی با اختیارات کامل تشکیل گردید تا با ایجاد همکاری لازم بین ارگان‌های مرتبط برای شروع عملیات اجرایی  بلوک A و تحویل واحدها به خریداران محترم تصمیمات لازم را اخذ نماید.

لازم به ذکر است واحدهای مسکونی شمس تبریز در زمینی به مساحت حدود 60 هزار مترمربع در جوار منطقه تفریحی و توریستی ایل گلی تبریز در حال احداث است.